Sipariş Bilgisi ve Teslimat

 

Sipariş izleme modülü yardımıyla, siparişlerinizin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. 

 

Online olarak sitemizden verilen siparişler, sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. 

 

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere, veri tabanımıza kaydedilmektedir. 

 

Veri tabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veri tabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. 

 

Sipariş sistemimiz, herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi, sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir. 

 

Belirtilen teslimat adresinde herhangi bir hata olması sebebi ile teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren müşterimiz ile bağlantı kurulmaktadır. 

 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.