Matedin Kuruyemiş

 

Matedin Kuruyemiş, 1930 yılından itibaren  Mardin'in yöresel ürünlerini satmaya başlayan ve her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak kendini geliştiren bir firmadır. Matedin.com müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Ayrıca Matedin Kuruyemiş sattığı birçok ürünü kendisi üreterek müşterilerinin beğenisine sunar. 

 

Matedin Kuruyemiş; Mardin'de kendi üretimimiz olan Badem Şekeri çeşitleri, 7 çeşit kahvenin karışımıyla oluşan Dibek Kahvesi başta olmak üzere Süryani Kahvesi, Menengiç Kahvesi, günlük ve taze olarak firmamıza özel olarak gelen Antep Fıstığı, Siirt Fıstığı, Diğer Fıstık Çeşitleri, Yer Fıstığı Çeşitleri, Fındık içi, Yerli Badem, Ceviz, Mısır Çerezi, Leblebi Çeşitleri, Özel Mardin Leblebisi, Çekirdek Çeşitleri, Draje çeşitleri, Lokum Çeşitleri gibi birçok kuruyemiş ürününün yanı sıra hediyelik fincan takımlarını ve çay çeşitlerini tüm Türkiye ile buluşturmak amacıyla Matedin.com'u açtı.


Matedin.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde, kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

 

Matedin.com 1930 yılından bu yana siz değerli müşterilerine, %100 ürün tazeliği sunmaktadır. Almış olduğunuz ürünler, Matedin.com, garantisi altındadır. Ürünlerle alakalı herhangi bir sıkıntı yaşıyor olmanız durumunda, derhal sitenin sağ alt köşesinden ücretsiz ve online olarak bizimle iletişime geçebilir veya iletişim bölümündeki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Keyifli alışverişler.